Loading Events

Cineplexx Albania

January 3 @ 6:45 pm - January 17 @ 9:08 pm

AQUAMAN

Arthur Curry (Aquaman) mëson se ai është trashëgimtari i mbretërisë nënujore të Atlantis dhe i duhet të bëjë një hap përpara për të udhëhequr njerëzit e tij dhe për t’u bërë një hero për botën.

Titulli origjinal: Aquaman
Filmi fillon: 20.12.2018
Zgjatja e filmit: 143 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Jason Momoa, Amber Heard, Patrick Wilson, Nicole Kidman
Regjisori: James Wan
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Oraret:

11:30, Salla 1 – Birra Peja (Digital 3D)

13:00, Salla 7 (Digital 3D)

14:15, Salla 1 – Birra Peja (Digital 3D)

15:45, Salla 7 (Digital 3D)

18:45, Salla 7 (Digital 3D)

19:45, Salla 3 – Coca Cola (Digital 3D)

21:30, Salla 7 (Digital 3D)

22:30, Salla 3 – Coca Cola (Digital 3D)

Venue

Qendra Tregtare TEG
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics