Loading Events

Cineplexx Albania

January 3 @ 4:30 pm - January 17 @ 6:15 pm

ASTERIX: THE SECRET OF THE MAGIC POTION

Pas rënies nga pema gjatë mbledhjes së bimës së veshtullit, Druid Panoramix vendos se ka ardhur koha për të siguruar të ardhmen e fshatit. I shoqëruar nga Asterix dhe Obelix, ai ndërmerr një udhëtim për në botën Gallic, për të mësuar sekretin e Ilaçit Magjik.

Titulli origjinal: Astérix: Le secret de la potion magique
Filmi fillon: 20.12.2018
Zgjatja e filmit: 105 Minuta
Shteti/Viti: FRA/2018
Lloji: Animacion
Aktorë: Christian Clavier, Guillaume Briat, Alex Lutz
Regjisori: Alexandre Astier, Louis Clichy
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Oraret:

11:15-Salla 7, Digital 3D

12:00-Salla 2

13:45-Salla 2

14:45-Salla 6, Digital 3D

16:30-Salla 6, Digital 3D

Venue

Qendra Tregtare TEG
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics