Loading Events

Art Turbina

October 16 @ 7:00 pm - October 20 @ 8:30 pm

”Boeing Boeing” @Arturbina

Rikthehet fluturimi më argëtues i momentit??
”Boeing Boeing”në 16-17-18-19-20 tetor ora 19.00 në ?Arturbina, salla 150

Aventurat dashurore të beqarit francez Bernard me stjuardesat e tij bukuroshe vijnë me regji nga Kiço Londo dhe interpretimin e paharrueshëm të Amos Muji Zaharia, Rudina Dembacaj, Gentian Zenelaj, Alesia Xhemalaj, Adriana Tolka dhe Katerina Fili.
? biletat janë drejt fundit ndaj nxitoni ?‍♂️?‍♂️
Rezervoni 0695717746? ose në inbox.

Venue

Rruga Sami Frasheri
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Notification

Please on the checkout, define your desired Tour Dates.

Developed by Frakton & Designed by project.graphics