Loading Events

discobox

February 15 @ 11:55 pm - February 16 @ 6:30 am

Cris Rey ( Ibiza ) @Discobox

E premtja e vetme e shkurtit nuk mund te ishte per nje arsye te forte. Kur Cris Rey eshte ne qytet , pak rendesi ka nese e hene a e marte. Pozitiviteti dhe energjia qe ajo mbart nuk njeh dite , date apo moshe.

Te premten 15 shkurt , we’re in for a treat.

Venue

Akademia e Arteve
Tirana, 1000 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics