Loading Events

Libraria Tirana Times

January 15 @ 7:00 pm - 9:00 pm

E Merkura E Filmit ” Parasite”

Këtë të mërkurë që vjen do të shfaqim fimin ” Parasite” të regjisorit Bong Joon-ho, filmi eshtë i zhanrit komedi e zezë- dramë dhe do të jetë me titra në shqip. Ju mirëpresim!

Venue

Rruga Pjeter Bogdani
Tirana, Albania
+ Google Map

Notification

Please on the checkout, define your desired Tour Dates.

Developed by Frakton & Designed by project.graphics