Loading Events

Stela Resort

January 11 @ 9:00 pm - January 12 @ 1:00 am

E Premtja Korcare me Endri & Stefi Prifti @Stela Resort

Endri dhe Stefi Prifti te Premten te Stela Beergarden. Fundjava ideale per te gjitha moshat
Vellezerit Korcar vinë sërish me repertorin e tyre të përzgjedhur për t’ju ofruar juve, familjes e miqve tuaj një natë speciale. Mbrëmje ideale për të gjitha moshat me gatimin dhe birren te mire.

Cdo te premten ora 21:00

➡️Shijo Ushqimin e Birrën më të mirë
➡️Muzikë nga Artistët më të Njohur
➡️Rezervo duke telefonuar në: 067 20 333 09

Venue

Autostrada Tiranë - Durrës, km 7
Tirana, Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics