Loading Events

Pazari i Ri

November 10 @ 11:00 am - 6:00 pm

Gatuajmë në Pazarin e Ri

Pastat me te shijshme do ti provoni ne Pazarin e Ri😋Per te dyten here vjen Gatuajme ne Pazarin e Ri,aktiviteti qe na mundeson te provojme dhe te shijojme kultura te ndryshme gatimi!Kete here do te mesojme si pergatiten pastat,recetat dhe salsat e duhura.Si gjithmon te gjithe perberesit e fresket do ti gjejme ne Markatat e Pazarit te Ri😍🍅🌶🥦🥕🥔🍠🍗🍖🥩🍝🍝🍝Mos mungoni diten e Shtune date 10 Nentor ora 11 00 ne Pazarin e Ri

Venue

Tirana, Albania + Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics