Loading Events

Art Turbina

December 7, 2018 @ 7:00 pm - December 8, 2018 @ 9:00 pm

Grand Gala “Te gjithe e duan Agim Krajken” @ArTurbina

Teatri i Operas dhe Baletit mbledh ne skene 140 artiste, per te intepretuar ‘majat’ e muzikes qe krijoi “Mjeshtri i Madh” – Agim Krajka.

Nxito te marresh bileten tende per Grand Gala
“Te gjithe e duan Agim Krajken” ne sportelin e arTurbina, cdo dite nga ora 10:00-20:00. Bileta kushton 1000 leke. Ju mund te rezervoni me nje mesazh ne inbox ose ne numrin e telefonit 0676327313.

Ju mirepresim ne arTurbina ne datat 7 dhe 8 Dhjetor – ora 19:00.

Venue

Rruga Sami Frasheri
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics