Loading Events

Skena e re arTurbina

February 15 @ 7:00 pm - February 17 @ 8:00 pm

“GUSHT:PORTRET FAMILJAR” @arTurbina

“GUSHT:PORTRET FAMILJAR”
Premierë nga Teatri Kombëtar, në 15 Shkurt, në arTurbina.
Rezervimet kanë filluar në ☎️04 222 30 22
⏰9:00-13:00 dhe 17:00-20:00 per datat 15-16-17 Shkurt
Ditë e mërkurë dhe të enjte bileta kushton 300 lekë
Ditën e premte, të shtunë dhe të diel kushton 500 lekë
#ejaneteater
#gushtportretfamiljar

Venue

Rruga Sami Frasheri
Tirana, Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics