Loading Events

Stela Resort

January 12 @ 9:00 pm - January 13 @ 1:00 am

Juliana Pasha & Band @Stela Resort

Fundjava vjen serish me super live nga Juliana Pasha e shoqeruar nga Lindi Islami & Venera Lumani!
🎤Kaloni nje mbremje ndryshe me Miqte dhe Familjen tuaj.
👉Shijo gatimin tone, Birren me te mire ne qytet & Artistet me ne ze te Vendit.🍻
REZERVO duke Telefonuar ne 0672033309
Mbremjet kalohen me mire Te Stela Resort!

Venue

Autostrada Tiranë - Durrës, km 7
Tirana, Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics