Loading Events

Komiteti – Kafe Muzeum

November 9 @ 9:00 pm - 11:30 pm

Kachinari @Komiteti

Biri ynë i shenjtë KACHINARI, do të performojë solo në kitare, para mëkatarëve të Premten, ora 21, në Komitetin e Tiranës. Mos u lodhni të rezervoni tavolina, sepse në vend të tyre do të gjeni vetëm qilima të shtruar, qirinj, shilte dhe jastiqe… Në emër të rakisë, dashnisë dhe muzikës hyjnore, ju mirëpresim 🖤🎸

Venue

Tirana, Albania + Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics