Loading Events

Art Turbina

December 19 @ 8:00 pm - December 23 @ 10:00 pm

Komedia TAG @arTurbina

Produksioni i Teatrit Kombëtar, #TAG #Rikthehet në arTurbina pas shumë kërkesash nga publiku.
Ju mirëpresim në datat 19, 20, 21, 22, 23 Dhjetor – Ora 20:00, salla 400 në #Arturbina #TeatriKombetar #EjaNeTeater #Rezervoni ☎️ 042223022 🕛9:00-13:00 dhe 17:00-20:00

Venue

Rruga Sami Frasheri
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics