Loading Events

Cineplexx Albania

June 14 @ 6:30 pm - 10:00 pm

Korean Movie Night – Run off @Cineplexx Teg

Ju ftojme ne naten e filmit korean. Ambasada Koreane organizon per te tretin vit evente promovuese te kultures koreane. Bashkohuni me ne dhe shijoni nje pjese te kultures sone. HYRJA FALAS!

We invite you to the Korean Movie Night. The Korean Embassy organizes for the third year cultural event promoting the Korean culture. Join us and experience a part of our culture! FREE ENTRANCE!

Venue

Qendra Tregtare TEG
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Developed by Frakton & Designed by project.graphics