Loading Events

Rogner Hotel Tirana

December 25, 2018 @ 8:30 pm - January 1, 2019 @ 1:00 am

Krishtlindjet & Viti i Ri – Darka Gala

Festa me 5 yje në Rogner Hotel
● DARKA E KRISHTLINDJEVE – 53 EUR/ person (pijet e përfshira) ●
*Mikpritja pranë oxhakut me glühwein dhe gështenja të pjekura
*Menu Tradicionale Krishtlindjesh
*Program Argëtues:
ERANDA LIBOHOVA & JAZZ BAND (Hot Club Tirana)

● DARKA GALA E VITIT TË RI – 119 EUR/ person (pijet e përfshira) ●
*Kokteili i Mirëseardhjes
*Menu me 8 pjata
*Program Argëtues:
VIKENA KAMENICA, KAMELA ISLAMAJ, ALI PASHE TEPELENA & KELI BAND
*Shorte me Dhurata ● Animatorë ● Spektakli i Fishekzjarreve në kopësht)
Për fëmijët 0-3 vjeç – pa pagesë ll 4-12 vjeç – 50% zbritje

Venue

Bulevardi "Deshmoret e Kombit"
Tirana, 1000 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics