Loading Events

Pallati i Kongreseve

March 16 @ 7:00 pm - March 19 @ 8:30 pm

“LA BOHEME” @Pallati i Kongreseve

TKOB prezanton premieren e pare operistike per sezonin Janar – Qershor 2019, nje produksion krejtesisht i ri, ne koncept, regji, skenografi dhe kostumografi.

“LA BOHEME”
NE 16, 17, 18 DHE 19 MARS
NE PALLATIN E KONGRESEVE – ORA 19:00.

Biletat ende nuk kane filluar shitjen, por ju mund te rezervoni me nje mesazh ne inbox, ose ne numrin tone te telefonit 0676327313.

Ju mirepresim!

Venue

Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Tirana, 1000 Albania
+ Google Map

Developed by Frakton & Designed by project.graphics