Loading Events

discobox

March 15 @ 11:55 pm - March 16 @ 6:30 am

Lehar ( Dyinamic – ITA ) @Discobox

Te premten 15 mars, se bashku me Win Music Freedom Albania, meqenese behari u shty , sjellim Leharin , tingullin e tij unik dhe perjetojme magjine qe vetem ai di ta krijoje.

Venue

Akademia e Arteve
Tirana, 1000 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics