Loading Events

Cineplexx Albania

December 3, 2018 @ 9:30 pm - December 10, 2018 @ 11:04 pm

MALI I HARRUM

Rikardi, pasi u nxorr jashtë shtëpisë nga djali i tij, mbështetet në mirësinë e vajzës dhe burrit të saj të cilët i ofrojnë atij shtëpinë e tyre në “Bjeshkët e Nemuna”.

Titulli origjinal: Mali i harrum
Filmi fillon: 29.11.2018
Zgjatja e filmit: 94 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2018
Lloji: Dramë
Aktorë: Xhevat Qorraj, Fatlume Bunjaku, Agron Shala, Kastriot Shehi
Regjisori: Ardit Sadiku
Distributori: Ardit Sadiku Film

Oraret:

21:30, Salla 5

Venue

Qendra Tregtare TEG
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics