Loading Events

discobox

November 9 @ 11:30 pm - November 10 @ 5:00 am

New York Night Riders @Discobox

New York Night Riders at Discobox, e premte 09 nentor 2018

Ekipi me nje kembe ne New York e tjetren ne Prishtine, kryesuar nga the Rizaj brothers ( Noki & Secret 47 ) , sjell energji e dallge pozitiviteti te premten ne qerthullin tone. Shoqeruar nga 2 maestro te perkusioneve dhe frymoreve , sigurohet asgje me pak se nje paraqitje spektakolare.

Si gjithmone per prenotime , ejani shpejt.

There , there.

Venue

Akademia e Arteve
Tirana, 1000 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics