Loading Events

Tulla – Culture Center

March 22 @ 9:00 pm - March 23 @ 3:00 am

Nje nate me kenget e bendit amerikan- The Strokes @Tulla

Te premten, me 22/03, do te mbledhim muzikante nga Tirana dhe Prishtina per nje nate me kenget e bendit amerikan nga New Yorku – The Strokes. — at Tulla – Culture Center.

Venue

Rruga Hiqmet Delvina
Tirana, 1000 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics