Loading Events

Stela Resort

October 18 @ 6:00 pm - October 21 @ 1:00 am

Oktoberfest @Stela

OKTOBERFEST i vërtetë festohet Te Stela Beergarden.2 Ditë Birra, Ushqim Gjerman, Aktivitet për Fëmijë & Muzikë Live nga emrat më të mëdhenj të muzikës!
Të Premten- Legjendarët 3 Musketjerët me klasikët e muzikës Shqip
Të Shtunën- Eugent Bushpepa & Band për rock shqip & të huaj.
Të dyja netët gjithashtu Al pazar Band & Fanfara Band, kërcime popullore si dhe SHORTE me DHURATA!
2 netë për të plotësuar të gjitha shijet.
Bileta 1500 Lekë Përfshin Menu Gjermane dhe Birrë të Shtëpisë, në traditën e Beergardenit të parë në Shqipëri

Telefono tani në 067 20 333 09 për Info/rezervime.

Venue

Autostrada Tiranë - Durrës, km 7
Tirana, Albania
+ Google Map

Notification

Please on the checkout, define your desired Tour Dates.

Developed by Frakton & Designed by project.graphics