Loading Events

Pallati i Kongreseve

April 23 @ 7:00 pm - April 24 @ 10:00 pm

Olen Cesari – Live in Tirana 2019

Biletat në shitje së shpejti. Na ndiqni!

Kthehet në Shqipëri Olen Çezari, me grupin e tij “International Clandestine Orchestra” me qëllim që të përsërit suksesin e kaluar dhe ta tejkaloj, duke rivënë në skenë një tjetër event të paharrueshëm.

Në koncert do të jenë gjithashtu të ftuar Alessandro Mannarino, Guo Gan, Eden, Pepe Sanchez edhe Bes Kallaku.

Venue

Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Tirana, 1000 Albania
+ Google Map

Developed by Frakton & Designed by project.graphics