Loading Events

E Per7shme

December 6 @ 9:00 am - December 7 @ 9:00 pm

Panairi i librit të ri dhe të përdorur

Librari E Për7shme organizon në ambjentet e librarisë “Panairin e librit të ri dhe të përdorur”.
Do të gjeni libra me -20%, -30%, -50%…
Ju mirëpresim…

Venue

Rruga Jul Variboba 02
Tirana, 1002 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics