Panairi i Librit Tirana 2019 - Into Albania Events
Loading Events

Pallati i Kongreseve

November 13, 2019 @ 9:00 am - November 17, 2019 @ 9:00 pm

Panairi i Librit Tirana 2019

#NeEdukojmeLexues

Për të gjithë lexuesit, por edhe për të tjerët që kanë kureshtinë dhe dëshirën për të lexuar një libër të mirë: jemi në vigjilje të ngjarjes më të rëndësishme të vitit për librin! Panairit të LIbrit!
13-17 nëntor: Planifikoni të jeni në Tiranë per te vizituar Panairin e Librit: do të shihni e shfletoni shumë e shumë tituj të rinj, do të takoni autorë, përkthyes, mund të merrni pjesë në prezantime librash, workshope, seminare….
Cdo gjë në ditët e Panairit. Dyert janë hapur për të gjithë! Si gjithmonë, hyrja është falas.

Venue

Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Notification

Please on the checkout, define your desired Tour Dates.

Developed by Frakton & Designed by project.graphics