Loading Events

Art Turbina

November 9 @ 6:00 pm - November 11 @ 8:00 pm

Plako t’majt e jotja – Gent [email protected]

Stand-up komedia “Plako t’majt e jotja” nga aktori i mirënjohur Gent Hazizi vjen në datat 9-10-11 Nëntor, në sallën “150” të arTurbina, ora 18:00.
Për rezervime telefononi në nr. ☎️ 04 2223022 në orarin 09:00-13:00 dhe 17:00-20:00. Ju mirëpresim!
#ejaneteater

Venue

Rruga Sami Frasheri
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics