Loading Events

Parku Olimpik i Tiranes

December 20 @ 8:00 pm - December 21 @ 3:00 am

RAGE of the Rampage @Parku Olimpik i Tiranës

Date: December 20th, 2019
Location: Olympic Park, Tirana, Albania
Website: www.rageoftherampage.com

RAGE OF THE RAMPAGE, the first EDM festival in Albania, coming on December 20th at The Olympic Park, in Tirana.
Wellknown artists will join us from Germany, Spain, Austria, Macedonia, Kosovo and Albania, artists who have performed on the stages of Tomorrowland and Untold Festival with successful names such as Martin Garrix, Tiësto, etc.

Get to know our line up:
Blinders | Galoski | Daniel Rosty | 2FREAKZ | Jordi Sans | Ampov | CryJaxx | ERØSxNANI | Dj Caboo.
Save the date! GET YOUR TICKET‼️
.
.
.
RAGE OF THE RAMPAGE, festivali i parë i muzikës elektronike në Shqipëri, vjen në datën 20 Dhjetor, në Parkun Olimpik, Tiranë.
Artistë të mirënjohur do të na bashkohen nga Gjermania, Spanja, Austria, Maqedonia, Kosova e Shqipëria, artistë të cilët kanë performuar në skenat e Tomorrowland dhe Untold Festival krah emrave të suksesshëm si Martin Garrix, Tiësto, etj.

Njihuni me line up-in e plotë:
Blinders | Galoski | Daniel Rosty | 2FREAKZ | Jordi Sans | Ampov | CryJaxx | ERØSxNANI | Dj Caboo
Shëno datën! MERR BILETËN TËNDE!!

Venue

Tirana, Albania + Google Map

Notification

Please on the checkout, define your desired Tour Dates.

Developed by Frakton & Designed by project.graphics