Loading Events

Cineplexx Albania

January 3 @ 5:45 pm - January 17 @ 7:37 pm

RALPH BREAKS THE INTERNET

Gjashtë vite pas ngjarjeve në “Wreck-It Ralph” , Ralph dhe Vanellope, tashmë miq, zbulojnë në lojrat e tyre një aparaturë për wi-fi, që do t’i çojë ata në një aventurë krejt të re.

Titulli origjinal: Ralph breaks the Internet
Filmi fillon: 06.12.2018
Zgjatja e filmit: 112 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Animacion, Aventure
Aktorë: John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Jane Lynch, Ana Ortiz
Regjisori: Rich Moore, Phil Johnston
Distributori: 2i Film d.o.o.

Oraret:

12:15- Salla 6 (Digital 3D)

15:30-Salla 2

17:45-Salla 2

Venue

Qendra Tregtare TEG
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics