Loading Events

Teatri Andon Zako Cajupi

February 11 @ 7:00 pm - 8:30 pm

Redi Hasa Trio at Kaba 2.0 Festiv.al

Violoncelisti Redi Hasa, nje nga muzikantet me te talentuar shqiptare jashte vendit kthehet i shoqeruar nga Rachela Andrioli vokal dhe perkusione si dhe Rocco Nigro ne fizarmonike ne nje mbremje qe do te mbetet gjate ne kujtesen tuaj.

Venue

Bulevardi Gjergj Kastrioti
Korce, Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics