Loading Events

Cineplexx Albania

December 18 @ 8:15 pm - December 31 @ 10:11 pm

ROBIN HOOD

Një luftëtar i kryqëzatave dhe komandanti “Moor” ngrejnë një revoltë të guximshme kundër mbretërisë së korruptuar angleze.

Titulli origjinal: Robin Hood
Filmi fillon: 29.11.2018
Zgjatja e filmit: 116 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aventure, Aksion
Aktorë: Taron Egerton, Jamie Foxx, Jamie Dornan, Eve Hewson, Tim Minchin
Regjisori: Otto Bathurst
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Oraret:

16:40-Salla 5

19:00-Salla 5

20:15, Salla 3 – Coca Cola

22:15-Salla 6

Venue

Qendra Tregtare TEG
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics