Loading Events

Cineplexx Albania

January 3 @ 9:15 pm - January 27 @ 10:58 pm

SECOND ACT

Një punonjëse e një dyqani kutish të mëdha rikrijon historinë e jetës së saj dhe u tregon njerëzve të Madison Avenue se çfarë janë të aftë të bëjnë “të zgjuarit e rrugës”.

Titulli origjinal: Second Act
Filmi fillon: 27.12.2018
Zgjatja e filmit: 103 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Komedi, Romancë
Aktorë: Milo Ventimiglia, Vanessa Hudgens, Jennifer Lopez
Regjisori: Peter Segal
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Orari:

17:15-Salla 4

19:15-Salla 4

20:00-Salla 2

21:15-Salla 4

22:15 -Salla 2

Venue

Qendra Tregtare TEG
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics