Loading Events

Stela Resort

February 14 @ 9:00 pm - February 15 @ 1:00 am

Shen Valentini me Endri & Stefi Priftin @Stela Resort

Shen Valentini Te Stela Resort per te gjithe te dashuruarit me vellezerit korcar, padyshim mjeshtrat e serenatave dhe kengeve te dashurise.
Krahas atmosferes dhe muzikes live shijoni menune speciale te mbremjes nga shefi yne i kuzhines
Darka ne Beergarden: 3200 Leke
Darka+Hotel+Spa 55 Euro Personi
Rezervo tani per nje mbremje unike per ty dhe personin e zemres.
Telefono ne 067 20 333 09

Venue

Autostrada Tiranë - Durrës, km 7
Tirana, Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics