Loading Events

Dajti Ekspres

February 14 @ 8:00 pm - February 15 @ 1:00 am

Shën Valentini n’Dajt

❤ Po vjen dita e të dashuruarve! ❤

Bëhuni pjesë e mbrëmjes plot surpriza dhe sekrete të kuruara në detaje në Dajti Ekspres. Menu e pasur, muzikë e përzgjedhur, argëtim dhe shumë dhurata do t’ju shoqërojnë në një darkë të paharrueshme. Befasojeni partneren në një ambient të pazakontë dhe falini gjithçka: edhe qiellin, edhe tokën, edhe zemrën!

➡ Paketë 59€/person:

Akomodimi në Hotel dhe Mëngjesi 🏩
Udhëtimi me Teleferik 🚠
Darkë Romantike 🍴
Muzikë Live 🎤
Dhurata 🎁

Rezervoni në 0696012810 ose na shkruani në faqet tona.

Venue

Stacioni i poshtem i teleferikut, Komuna Linze. Mali i Dajtit, 1016
Tirana, Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics