Loading Events

Skena e re arTurbina

January 18 @ 10:30 am - January 19 @ 12:15 pm

Shfaqja “Biletë për Polin e Veriut”

Biletë për në Polin e Veriut

Xho është një djalë që sapo ka filluar të humbasë besimin në magjinë e Krishtlindjes. Mbrëmjen në vigjilje të Krishtlindjes sheh një tren në dhomën e tij. Hipën në tren së bashku me disa fëmijë të tjerë dhe nisen në një udhëtimi plot me aventura për të takuar Babagjyshin e Krishtlindjeve. Në Politn e Veriut ai përzgjidhet për të marrë dhuratën e parë të Krishtlindjes nga Babagjyshi i cili i tregon për këtë dhuratë që e kuptojnë vetëm ata që besojnë. Një histori që flet mbi besimin, dashurinë dhe të qenurit bashkë gjatë momenteve të rëndësishme. Një shfaqje plot muzikë, kërcime, të qeshura dhe argëtim. Ju ftojmë të prisni nje biletë magjike për në Polin e Veriut. Mos harro, Krishtlindjet janë brenda zemrës tënde!

Venue

Rruga Sami Frasheri
Tirana, Albania
+ Google Map

Notification

Please on the checkout, define your desired Tour Dates.

Developed by Frakton & Designed by project.graphics