Loading Events

Teatri i Kukullave

January 12 @ 10:30 am - January 13 @ 12:30 pm

Shfaqja ” Shtëpia e Embëlsirave” @Teatri i Kukullave

Cdo fillim viti sjell surpriza pafund për ju fëmijë, ndaj që në këtë fundjavë do të fillojmë së bashku të gëzojmë me personazhet më te bukura të shfaqjeve tona !
Këte fundjave për të gjithë ju fëmijë në skenën e Teatrit të Kukullave do te ndiqni :

12 Janar , E Shtunë , Ora 10 : 30 dhe 11 : 30 do të jetë Shfaqja ” Shtëpia e Embëlsirave”

13 Janar , E Dielë , Ora 10 : 30 dhe 11 : 30 do të jetë Shfaqja ” Shtëpia e Embëlsirave”

Biletat mund ti prenotoni në numrin e celularit
‭ 069 454 2280‬
Ju mirëpresim !

Venue

Sheshi "Austria"
Tirana, Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics