Loading Events

shkoder

November 11 @ 9:00 am - 9:30 pm

Shpellen e Monumenteve, Pylli i Geshtenjave, Kanionet e Rrjollit

Udhetim 1 ditor – Shpellen e Monumenteve, Pylli i Geshtenjave, Kanionet e Rrjollit .

Te dielen me date 11 nentor do shkojme ne Rec te Malesise se Madhe. Atje do eksplorojme nje shpelle te rralle te veriun shqiptare ; Shpellen e Monumenteve, pyllin me geshtenjat shekullore dhe Kanionin e Rrjollit, nje vend i paeksploruar me pare. ^_^

Nisja do behet te dielen ne oren 9:00 para Turizmit Shkoder, numri do jete i limituar. (Rezervoni nr 0692545500 )
Pagesa 700 lek.

Duhet te merrni me vete, uj te pijshem, ushqim, shpirtin e avetures, buzeqeshjen dhe dashurine per Natyren. ^_^

Eksploroni Shqiperine tone te bukur! 🙂

– EKO Mendje

Venue

shkoder
shkoder, Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics