Loading Events

Pallati i Kongreseve

February 11 @ 6:00 pm - February 12 @ 8:00 pm

Sofra Tiranase @Pallati i Kongreseve

Të nderuar miq!
Ju njoftojmë se sofra Tiranase do të zhvillohet me 11 shkurt 2019 në pallatin e kongreseve, në orën 18:00.
Faqja Tirona ka si qëllim njoftim e dashamirësve dhe miqve, pasi vetë nuk është pjesë e këtij eventi.

Venue

Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Tirana, 1000 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics