Loading Events

Cineplexx Albania

December 11 @ 3:30 pm - December 13 @ 4:59 pm

THE NUTCRACKER AND THE FOUR REALMS

Një vajzë e re transportohet në një botë magjike të ushtarëve prej xhenxhefili dhe një ushtrie minjsh.

Titulli origjinal: The Nutcracker and the four Realms
Filmi fillon: 15.11.2018
Zgjatja e filmit: 99 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Familjar, Aventure, Fantazi
Aktorë: Keira Knightley, Mackenzie Foy, Matthew Macfadyen, Helen Mirren, Morgan Freeman
Regjisori: Lasse Hallström
Distributori: 2i Film d.o.o.

Orari:

15:30-Salla 7, Digital 3D

Venue

Qendra Tregtare TEG
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics