Loading Events

Kinema Millennium

November 2 @ 10:00 am - November 9 @ 11:00 pm

TIFF 2018 – Edicioni i 16-të

Edicioni i 16-të i Tirana International Film Festival do të mbahet nga data 2-9 nëntor 2018 në kinema Millenium, Teatri Kombëtar Eksperimental, Teatri i Kukullave dhe KINO bar. Ceremonia e hapjes do të mbahet ditën e premte, datë 2 nëntor ora 18:00 në Kinema Millennium.

Venue

Murat Toptani
Tirana, 1000 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics