Loading Events

Kafe Flora

January 12 @ 7:00 am - January 13 @ 8:00 pm

Udhetim 2 Ditor ne Dardhe-Voskopoje – Korce- Drilon

🎉#Udhetim 2 Ditor ne #Dardhe-Voskopoje – Korce- Drilon 7000 leke 12-13 Janar
🎿 SKI GUIDE 1 Ditore cdo te Diel 2000 leke
💬Behu pjese e harmonise dhe argetimit duke rezervuar ne 0698897808

Programi

Dita- 1

✅-Nisja nga Tirana ora 07:00 tek kafe Flora Rruga Durresit
✅-Ndalese ne gjate rruges pushim kafeje
✅ Vizite ne Qytetin e Korces
✅Mberritja dhe Akomodimi Voskopoje tek (Hotel Oksigjen ose Vilat prane Hotelit )Konsumimi i drekes
✅Vizite ne Voskopoje rreth 30-40 min shetitje
✅Akomodimi behet ne dhome 2she 3she 4she
✅Darka rreth ores 20:30 , me pas do te jemi ne shoqerine e muzikes dhe lojrave sipas deshires se grupit 😊❤️

Dita- 2

✅Mengjesi ne Voskopoje dhe me pas i drejtohemi Fshatit Turistik Dardhe.
✅Ski tek Pista Bigell ne Dardhe disa ore me pas Vizite dhe Ecje neper kalldremet e rrugicave te Fshtatit Dardhe.
✅Post Dardhes i drjetohemi Pogradecit ku kemi per te vizituar Drilonin Tushemishtin foto me teto Ollgen 😉
✅Konsumimi i Drekes ne Drilon e lire sipas deshire dhe me pas eshte momenti per kthim ne Tirane nga nje udhetim Fantastik!

INTENERARI
*Nisja nga Tirana Ora 07:00
*Vendi i takimit , nisja tek Kafe Flora
*Pjesmarrja 20 +Persona
*Cmimi 7000 leke
*Te perfshira ne cmim : Transporti Komod Furgon Sprinter 20 Vendesh (gjate gjithe udhetimit) Fjetja (1 nate) Ushqimi(1 Mengjes, 1 Dreke ,1 Darke ), Guida, dhe shume kenaqesi!!
Cfare duhet te keni me vete ose Kriteret qe te beheni pjese e MY ALBANIA:Karte Identiteti,Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, doreza, kapuc, rrobat te jene te trasha duke qene se temperaturat jane me te uleta, fruta te thata, cokollata, dhe sa me shume energjike si ju dini te jeni. + buzeqeshjen tuaj .Ky do te jete nje udhetim mjaft i vecante per te gjithe ju pjesmarres qe do te beje te mundur largimin e stresit dhe monotonise se perditshme !!!Per tu bere pjese e Grupit kontaktoni ne :0698897808 ose dergoni SMSPs(Rezervoj 2 persona per Udhetimin ne Dardhe. Emer, mbiemer dhe moshen per cdo pjesmarres) ⛔️❗️Kujdes ne rast anullimi pagesa nuk kthehet Faleminderit qe jeni pjese e My Albania 😊

Venue

Rruga e Durresit
Tirana, Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics