Loading Events

Seferan Art Gallery

December 22, 2018 @ 11:00 am - 1:00 pm

Verë & Pikturë @Seferan Art Gallery

🎨🖌️ Askush nuk duhet ta humbasi nje eksperience kaq te vecante! 🍷

Ne daten 22 dhjetor ne galerine tone 🖼️ te vockel por te madhe ne Seferan 🌊 do te behet aktiviteti 🔥 Vere dhe Pikture 🔥. Secili do te kete kavaleten e vet, telajon, penelat dhe bojrat, dhe do te pikturoje nen drejtimin e mjeshtrave te piktures shqiptare. E gjitha do behet nderkohe qe degustojme 🍷 vererat me te mira 🍷

Nuk ka nevoje te jesh piktor, te kesh talent, apo te dish si mbahet peneli 🙂 Nese ke deshire, eja! Rezervo tek 0694030735 per bileten. Klasa do te jete vetem me 20 persona te parazgjedhur nga stafi i galerise.

Ju presim!

Venue

Belsh
Elbasan, Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics