Loading Events

Bashkia Shkoder

September 14 @ 9:00 am - September 15 @ 11:55 pm

Vespa & Miqte

Jane te ftuar te gjithe te apasionuarit e motorrit vespa,dhe jo vetem.

Venue

Rruga 13 Dhjetori
Shkoder, 4001 Albania
+ Google Map

Notification

Please on the checkout, define your desired Tour Dates.

Developed by Frakton & Designed by project.graphics