Loading Events

Cineplexx Albania

December 11, 2018 @ 9:45 pm - December 17, 2018 @ 11:54 pm

WIDOWS

Vendosur në qytetin bashkëkohor Chicago, në mes të një periudhe trazirash, katër femra me asgjë të përbashkët veçse një borxhi të lënë nga aktivitetet kriminale të bashkëshortëve të tyre të vdekur, marrin fatin në duart e tyre dhe komplotojnë për një të ardhme sipas kushteve që ato vendosin.

Titulli origjinal: Widows
Filmi fillon: 22.11.2018
Zgjatja e filmit: 129 Minuta
Shteti/Viti: USA, GBR/2018
Lloji: Krim, Dramë, Triller
Aktorë: Liam Neeson, Viola Davis, Elizabeth Debicki, Jon Bernthal, Colin Farrell
Regjisori: Steve McQueen
Distributori: MCF MKD

Oraret:

21:45-Salla 2

Venue

Qendra Tregtare TEG
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Phone

Website

Developed by Frakton & Designed by project.graphics