Loading Events

Mali i Dajtit

Prill 21 @ 10:00 am - 2:00 pm

Dajti Trail Running

Ka filluar numërimi mbrapsht – Fundjava po troket 💣💣💣
21 Prill 2019
Eja edhe ti në malin e Dajtit dhe bëhu pjesë e maratonës të vrapimit malor🏃‍♀️🏃‍♂️.. jo vetem vrapim malor por nje fundjave ndryshe
nisja tek teleferiku, distanca 21km, 10km dhe 5km
Regjistrohu direkt në linkun:

Register Form


#trailrunningalbania #malidajtit #vrapimmalor#fundjavendryshe#adrenaline#gare
SportsChild-friendly

Venue

Tirana, Albania + Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics