Loading Events

Libraria Tirana Times

Qershor 12 @ 7:00 pm - 10:00 pm

E Merkura E Filmit @Libraria Tirana Times

Kete te merkure qe vjen do te shfaqim filmin ” Strangers on a train” nga Alfred Hitchcock. Filmi do te shfaqet te tarraca e lokalit.Sherbejme verë shtepie, lengje frutash dhe caj bio. Ju mirepresim!

Venue

Rruga Pjeter Bogdani
Tirana, Albania
+ Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics