Loading Events

Qendra Kulturore ASA Cultural Center

Mars 13 @ 1:00 pm - Mars 16 @ 4:00 pm

Ekspozita “Frymë Pranverore” edicioni i 6-të @Qendra Kulturore ASA

Qendra Kulturore ASA fton të gjithë krijuesit (artist, stilist & arkitekt) të marrin pjesë me krijimet e tyre, në edicionin e 6-të të ekspozitës tradicionale “Frymë Pranverore”.

Në vigjilje të “Ditës së Verës” Qendra Kulturore ASA me mbështetjen e “Kalasë së Tiranës” organizon ekspozitën tashmë tradicionale “Frymë Pranverore” e cila këtë vit është në edicionin e saj të 6-të.

Me pjesëmarrjen e krijuesve artistë dhe arkitektë.
Ekspozita do të hapet ditën e Mërkurë datë 13 Mars, tek “Kalaja e Tiranës”.

Ju ftojë të festojmë së bashku ardhjen e pranverës me ngjyrat e artit tonë!

Venue

Rruga Hoxha Tahsim
Tirana, 1027 Albania
+ Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics