Loading Events

Bulevardi Deshmoret e Kombit

Mars 17 @ 9:00 am - 8:00 pm

Festimet për Ditën e Verës @Bulevardi “Deshmoret e Kombit”

Të dielën, datë 17 mars do të zhvillohen Festimet për Ditën e Verës në Tiranë.
Një fundjavë e paharruar me 50 aktivitete për fëmijë dhe të rritur në Bulevardin “Dëshmoret e Kombit”, Sheshin Skenderbej, Liqenin Artificial, Sheshin Nënë Tereza, Pazari i Ri etj.
Festa fillon në orën 10:00 të mëngjesit, për të vazhduar gjatë gjithë ditës, deri në orët e vona të natës. Ndaj, mos mungo! Merr familjen e miqtë dhe eja të festojmë të gjithë bashkë.

Venue

Tirana, Albania + Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics