Loading Events

Qendra Kulturore te Katedrales Orthodhokse

Prill 19 @ 7:00 pm - Prill 20 @ 8:30 pm

Festivali Nderkombetar Operistik “Marie Kraja”.

Shitja e biletave vijon me ritme te shpejta ne sportelin e Qendres Kulturore te Katedrales Orthodhokse per edicionin e 17-te te Festivalit Nderkombetar Operistik “Marie Kraja”.

Per te gjithe te interesuarit do te luteshim qe te nxitonin per te terhequr biletat e rezervuara sepse afati i rezervimit eshte veten 24 ore.

Per rezervime mund te dergoni nje mesazh ne inbox ose te telefononi direkt ne numrin e telefonit 0694901544. Biletat kushtojne 1000 leke ne platete A,B, C dhe 700 leke ne llozhe.

Faleminderit!

Venue

Tirana, Albania + Google Map

Developed by Frakton & Designed by project.graphics