Loading Events

Art Turbina

Maj 29 @ 7:00 pm - Qershor 2 @ 9:00 pm

Komedia “TANGO” @ArTurbina

Vjen në Skenën e Re ArTurbina për herë të parë komedia “TANGO”(Janë gjëra që ndodhin). Premierë në datat 29,30,31 Maj dhe 1,2 Qershor ora 19:00, në interpretimin e aktorëve Ledio Lako, Florjan Binaj dhe me regji nga Artan Imami.
Rezervimet në 04 222 30 22 orari biletarisë 9:00-13:00 dhe 16:00-19:00.
Ju mirëpresim!

Venue

Rruga Sami Frasheri
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics