Loading Events

Skena e re arTurbina

Mars 18 @ 7:00 pm - Mars 19 @ 8:30 pm

“KOPRACI” @arTurbina

“KOPRACI” një nga komeditë më të bukura botërore vjen në arTurbina, salla 400, në datat 18-19 Mars ora 19:00. Në interpretimin e trupës së Teatrit të Korçës dhe në menyrë të veçantë në interpretimin virtuoz të 92 vjeçarit Koço Qendro.Regjia nga Dhimiter Orgocka. Humori elegant, karakteret e spikatura, koreografia plot jetë dhe kostumet shumë ngjyrëshe, ju ofrojnë një spektakël të mrekullueshëm.
Ju ftojme ta ndiqni!
Rezervimet në ☎️04 222 30 22 ⏰9:00-13:00 dhe 16:00-19:00
#ejaneteater

Venue

Rruga Sami Frasheri
Tirana, Albania
+ Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics