Loading Events

Pazari i Ri

Mars 16 @ 9:00 am - 4:00 pm

Magjia e Syrit te Ciklopit

Travel to Discover Tirana Ju pret per eksplorim Ne Syrin e CIklopit ..

😍😍😍😍 Tirana133 😍😍😍😍😍

Travel To Discover Tirana nën Kujdesin e Ecovolis Biketour dhe Eco Tour Albania Adventure , Tiranë Organizon -Tour nje ditor dhe eksplorim dhe Hiking ne Syrin e Ciklopit !

⛰ Hiking me një grup fantastik Super Fantastik ,Behu pjese e tourit tani #ExploringwithGysi
🔎Nisemi drejt Nje destinacioni Shume afër Tiranës ,por dhe Perlë 💡🙋‍♀️⛰🏕🏞🔝🇦🇱

📅 Datë 16/03/2019

Ora 🕘 09:00 Am

Nisja >PAZARI I RI
📝Programi :
Nisja në orën 09:00Am dhe pastaj do nisemi të gjithë me 🚃 drejt një destinacioni ku do njiheni me Historine e Gjurmes te Ciklopit dhe Shume te tjera . .Do jetë një Udhëtim në natyrë jo shumë larg Tiranës ku do zhvillojmë Aktivitetin Më fantastik të Vitit 2010 Pastaj do të bëjmë piknik në Natyrë .
🎶🎷🎶Muzikë do kemi 🎸🎸🎸
📷📸📷Foto të Bukura do të Realizojmë 📷📸
🍫🌮Ushqim duhet të merrni me vete 🍢🌮
#Travel to Discover Tirana 🇦🇱 #EcoTourAlbaniaadventure #Exploringwithgysi

📲📱📱Rezervo në +355685675269
Ose sms Tek Faqja .

🔝🔝🔝🔝🔝Aventurë ⬆️⬆️Hiking 🔝🔝 #Miqësi të reja #Fundjavë super Ndryshe
⛰Nëse do një fundjavë në Natyrë ,Larg Kafeneve dhe Jashtë Zhurmave të Qytetit eja me me ne ➡️➡️Lets Have Fun and Adventure
🤸‍♂️

Nuk duhet të Mungosh ⚠️ join Us ⚠️
Fto 4 miqt te tu ,Beje ti rezervimin dhe fito nje bilete per nje udhetim falas javen qe vjen ne nje Super Destinacion .

Venue

Tirana, Albania + Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics