Loading Events

Stadiumi “Loro Boriçi”

Mars 22 @ 8:45 pm - 11:45 pm

Ndeshja Shqipëri – Turqi @Stadiumi “Loro Boriçi

Të nderuar Tifoza,

Me shumë kënaqësi ju njoftojmë mbi detajet e organizimit për ndeshjen e rradhës:

Shqipëri – Turqi (kualifikuese)
22 mars, ora 20:45, stadiumi “Loro Boriçi”, Shkodër
Çmimi i biletave për anëtarë:
1500 lek/ 12.5 euro
Afati i fundit për rezervim:
09 mars 2019, ora 20:00.

– Për shkak të numrin të kufizuar të biletave që kemi në dispozicion, ky afat mund të mbyllet edhe më heret nga që është paracaktuar. Vizitoni herë pas here faqen tonë për të rejat më të fundit!

– Për më shumë info, kontaktoni përfaqësuesin tonë më të afërt: http://tifozatkuqezi.com/perfaqesuesit/

KUJDES
– Tifozat Kuq e Zi bëjnë rezervimin dhe shitjen e biletave vetëm për anëtarët!
– Biletat duhet të parapaguhen që rezervimi të quhet i plotë.

Tifozat Kuq e Zi
O sa mirë me qenë Shqiptar!

Venue

Rruga Djepaxhijej, 4001
Shkoder, Albania
+ Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics